Producenci
Formy płatności

 

 

Przy składaniu Zamówienia masz do wyboru dwie opcje dokonania płatności:
• Płatność przy odbiorze (wyłącznie gotówką) - możliwa w przypadku dostarczenia przez Kuriera na wskazany adres.
Przy wysyłce za pobraniem koszty Zamówienia wraz z kosztami dostawy przekazujesz Kurierowi przy odbiorze przesyłki. Jedyną możliwą formą płatności jest w tym przypadku gotówka.
Przy odbiorze Zamówienia musisz mieć przygotowaną dokładną sumę, jaką masz na rachunku (łączny koszt produktów i dostaw). Kurier może nie mieć możliwości wydania reszty.
• Płatność z góry na konto - możliwa w przypadku dostarczenia przez Kuriera oraz odbioru osobistego w drogerii. Wybierając odbiór osobisty w sklepie możesz zapłacić tylko przelewem online poprzez PRZELEW NATYCHMIASTOWY (BLUE MEDIA) lub BLIK. Ta forma płatności wymaga skorzystania ze strony usługodawcy zewnętrznego.
Serwis BLUE MEDIA lub BLIK umożliwia przelanie środków na nasze konto w kilka minut. Przy wyborze tej formy płatności należy jej dokonać w ciągu 1 godziny od chwili przekierowania Cię do strony, z której możesz dokonać płatności.
Pamiętaj – brak wpłaty we wskazanym wyżej terminie od otrzymania linku, powoduje automatyczne anulowanie Zamówienia. Za datę zapłaty uznaje się moment uznania na rachunku bankowym Sprzedawcy całej kwoty przypadającej do zapłaty.

  
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl